Перейти до основного вмісту

Про компанію

Виробник ТМ HISAR kilit з’явився на ринку України у 2015 році. Це компанія, яка виготовляє дверну фурнітуру з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Компанія використовує тільки новітні технології у виробництві дверної фурнітури, пропонує щонайширший її асортимент, щоб кожен споживач міг вибрати відповідний для себе продукт.

Основні цілі нашої компанії - це постійне підвищення якості продукції і задоволення потреб наших клієнтів. Забезпечення низької вартості разом з високою якістю продукції, конкурентоздатні ціни і надання професійних послуг.

Ми постійно відстежуємо активність на ринку, тому в нашому асортименті Ви завжди можете знайти усі новинки, що заслуговують на увагу, і зрозуміло, нестаріючу класику.

Дверна ручка - аксесуар дверей для її ручного відкривання, що є одним з необхідних елементів дверної фурнітури. Основна функція дверної ручки - це управління замком і дверима. Окрім свого прямого призначення, вони повинні мати достатню надійність і входити до загального дизайну інтер'єру.

При виготовленні ручок ТМ HISAR kilit, використовують такі метали як: алюміній, цинк, мідь. Для виробництва дверних ручок використовується метод лиття під тиском.

Використання матеріалу ZAMAK і сучасної технології гальванічного покриття, дало змогу інженерам і дизайнерам компанії прийти до оптимального співвідношення ціна/якість.

Зворотній зв'язок

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове